фільм

Короткометражний документальний фільм «Небо над головами» розповідає історію про підлітка Богдана, який відбував покарання у Прилуцькій виховній колонії два з половиною роки, а також його життя на волі. Як це перебувати по ту сторону колючого дроту? Хто може допомогти і чи є в цьому сенс? Чи зможе Богдан всупереч всіх життєвих труднощів налагодити життя на волі?

Починючи з 2016 по 2018 роки ми працювали на короткометражним документальним фільмом “Небо над головами” про хлопця Богдана, який перебував у Прилуцькій виховнії колонії для неповнолітніх.

Обкладинка диску короткометражного документального фільму “Небо над головами”.

Початкова тривалість стрічки була – одна година 20 хвилин, але після курсу режисури Тараса Дроня ми скоротили його і він став короткометражним.

Тривалість: 18 хв.

Фільм знімався більше 2-х років і показує життя підлітків позбавлених волі. Режисер фільму Василь Возняк є волонтером пенітенціарного душпастирства УГКЦ і відвідує місця позбавлення волі з 2011 року.

Спеціально для фільму було записано у студії саундтрек, який теж називається – «Небо над головами». Автор музики і тексту – талановитий композитор Іван Сюсько, відомий виступом на «Х-фактор».

Під час так званогого “туру західно.Украною” у вересні 2018 року ми організували 6 показів фільму “Небо над головами” — у Львів, Івано-Франківську, Дрогобичі, Тернополі та Києві. Фільм побував у бібліотеці, школі, університеті, «будинку культури», а також у двох кінотеатрах.

Афіша туру короткометражного документального фільму “Небо над головами” містами західної України.
Презентація кортометражного документального фільму “Небо над гоовами” у Тернополі (2018 рік)
Презентація фільму “Небо над головами” у Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу ( у рамках туру містами західної України).

Ми організували понад 20 показів короткометражного фільму “Небо над головами”, стрічку перешлянули понад 4000 глядачів.

У жовтні 2018 року, після завршення туру західною Україною з фільмом, було засновано соціальний проект підтримки неповнолітніх ув’язнених “Небо над головами”. У проект було залучено понад 40 волонтерів з різних міст України, реалізувалися проекти по відвідування колонії для неповнолітніх, збір і передача книг, збірка та передача коштів на оплату навчання неповнолітнього ув’язненого.

Вихованці Прилуцької колонії для неповнолітніх разом з Василем Возняком.